Website Portal

ICT Nieuws



De 9 beste gratis pc-games
Gamen hoeft niet duur te zijn.

Microsoft: Oude processor? Dan krijg je geen updates meer!
Microsoft blokkeert per ongeluk Windows 7-updates voor oude Intel en AMD-processoren.

Waarschuwing: Vermijd handmatige Windows 10-upgrade
Problemen via update-tool; wacht tot de upgrade in Windows Update verschijnt.

Zo sla je een Windows 10-versie over
Microsofts nieuwe uitrolschema voor IT'ers toegelicht.

9 tientjes kostende laptop eindelijk te koop
Na maanden uitstel is de Pinebook daadwerkelijk te bestellen.

IT'er in de problemen om e-mailschandaal Clinton
In hoeverre is een IT-dienstverlener juridisch verantwoordelijk voor de klant?

De irritantste typen Facebook-vrienden
Posters, volgers, commentaarjagers, incheckers: dit type Facebook-vrienden werken echt op je zenuwen.

Tool waarschuwt criminelen voor onbetrouwbare dieven
Om ripdeals online tegen te gaan, heeft geboefte een beoordelingssysteem gebouwd.

De 8 beste Android-smartphones van dit moment
We zetten ze allemaal op een rijtje.

Zo schakel je de Windows 10 locatiegeschiedenis uit
De ingebouwde locatiediensten van de Creators Update kunnen gelukkig makkelijk worden verwijderd.

Altijd met hoge snelheid online dankzij 4G
Hobbel jij nog steeds van wifi-netwerk naar wifi-netwerk, of werk je onverstoorbaar door?

Kritische blik op de nieuwe privacyregels van LinkedIn
Voorkom dat je per ongeluk je banenjacht deelt met je baas.

Zo ontdoe je je pc van NSA-spyware
Controletool kan gedetecteerde Doublespar-malware nu ook verwijderen.

Lessen van de dood van Ubuntu Touch
Of: Waarom nieuwe Linux-gebaseerde mobiele platforms steeds falen.

'Geavanceerde' chip op toegangskaart blijkt gephotoshopt
Senaat VS vergist zich in hoe handig slimme toegangspas is.

Zo worden smartphones getest
Wij nemen een kijkje in een smartphone safety testlab.

8 features die Microsoft's Wunderlist-vervanger mist
Was het wel zo'n goed idee de app met pensioen te sturen en te vervangen door To-Do?

7 manieren om mobiele apps dicht te timmeren
Gebruik tokens, encryptie, keychains en meer bij het schrijven van apps.

Gebruikers woedend op Microsoft om security bulletins
Consumenten reageren boos op vraag om feedback.

Zo zit het met het nieuwe uitrolschema van Windows 10
Voortaan twee vaste maanden per jaar en patches gedurende anderhalf jaar.

Websites



03 Projectontwikkeling | www.03projectontwikkeling.nl
» lees meer...
ABC advocaten | www.abcadvocaten.nl
» lees meer...
Accel Real Estate | www.accelrealestate.com
» lees meer...
ACP Beroepentest | www.beroepentest.nl
» lees meer...
Adelante Promotion | www.adelantepromotion.nl
» lees meer...
Adficon Groep | www.adficon.nl
» lees meer...
Adviesburo Docter | www.adviesburodocter.nl
» lees meer...
Ahead Recruitment | www.aheadrecruitment.nl
» lees meer...
Alma Adviezen | www.almaadviezen.nl
» lees meer...
Anbecom | www.anbecom.nl
» lees meer...
AnoekTraint | www.anoektraint.nl
» lees meer...
Antwan Tuin Totaal | www.antwantuintotaal.nl
» lees meer...
Aristocat | www.aristocat.nl
» lees meer...
Artesis | www.artesis.nl
» lees meer...
Assink Vastgoed | www.assink.com
» lees meer...
AutoRent Nooteboom | www.nooteboom.eu
» lees meer...
AVD | www.avd.nu
» lees meer...
B-street | www.b-street.nl
» lees meer...
Bags & Bears | www.bagsandbears.nl
» lees meer...
Bakkerij Scholtes | www.banketbakkerijscholtes.nl
» lees meer...
BBW Makelaars | www.bbw-nieuwbouw.nl
» lees meer...
Ben jij een talent? | www.benjijeentalent.nl
» lees meer...
Bestek-44 | www.bestek-44.nl
» lees meer...
Betaalbaar Spanje | www.betaalbaarspanje.nl
» lees meer...
Bijleveld & Van Vriesland | www.bijleveld-vanvriesland.nl
» lees meer...
Biolegis | www.biolegis.nl
» lees meer...
Birdy Communicatie | www.birdycommunicatie.nl
» lees meer...
BNI De Goudhaan | www.bnidegoudhaan.nl
» lees meer...
BNI De Zwaan | www.bnidezwaan.nl
» lees meer...
Bon Bon | www.heerenvanslydregt.nl
» lees meer...
Bon Bon Partyservice | www.bonbonpartyservice.nl
» lees meer...
Boon advocaten, Brielle | www.boonadvocaten.nl
» lees meer...
Boselie | www.boselierestauraties.nl
» lees meer...
Both Schoenen | www.bothschoenen.nl
» lees meer...
Botlek Stores | www.botlekstores.com
» lees meer...
Brink Attorneys | www.brinkattorneys.com
» lees meer...
Buyk & Partners | www.buyk.nl
» lees meer...
C. Van den Berg Fietsen | www.cvdberg-fietsen.nl
» lees meer...
CEA Systems | www.cea-int.com
» lees meer...
City Diplomacy | www.citydiplomacy.org
» lees meer...
Clean Energy Company | www.thecleanenergycompany.com
» lees meer...
CTB Holland BV | www.ctbholland.nl
» lees meer...
D.U.I.T.S. Reclame & Marketing | www.jebentopgepakt.nl
» lees meer...
De Havenmeesters | www.dehavenmeesters.nl
» lees meer...
De Heeren van Ambacht | www.deheerenvanambacht.nl
» lees meer...
De Monarch | www.demonarch.nl
» lees meer...
De Peetfamilie | www.peetfamilie.nl
» lees meer...
De WoonCoach® | www.de-wooncoach.nl
» lees meer...
DENC Netherlands BV | www.denc.nl
» lees meer...
Designshops | www.designshops.eu
» lees meer...
DRT | www.drt.nl
» lees meer...
DTE ICT | www.dte-ict.nl
» lees meer...
DTE ICT | www.dte-ict.nl
» lees meer...
Duiker onteigeningen | www.duiker.nl
» lees meer...
Duurzaam Storten | www.duurzaamstorten.nl
» lees meer...
E-Insight | www.e-insight.nl
» lees meer...
Elsevier juridisch | www.elsevierjuridisch.nl
» lees meer...
Epluse Communicatie | www.eplusecommunicatie.nl
» lees meer...
EURIB | www.eurib.org
» lees meer...
Fier Mensenwerk | www.fiermensenwerk.nl
» lees meer...
Figures + more | www.figures.at
» lees meer...
Flexconnection | www.flexconnection.nl
» lees meer...
Florabiz | www.florabiz.nl
» lees meer...
Focus-op | www.focus-op.nl
» lees meer...
Fortis Escrow | www.fortis-escrow.com
» lees meer...
Gebr. Wesdijk | www.wesdijk.nl
» lees meer...
Gemeente Schiedam | www.agendaschiedam.nl
» lees meer...
GF Energy | www.gfenergy.eu
» lees meer...
Global TrackMarks | www.globaltrackmarks.nl
» lees meer...
Go4Events | www.go4events.nl
» lees meer...
Groen Rubber | www.groenrubber.nl
» lees meer...
Gröninger | www.groninger.eu
» lees meer...
HCR | www.hcr.nl
» lees meer...
HetePeper | www.hetepeper.nl
» lees meer...
Hicee | www.hicee.nl
» lees meer...
Hoek TS | www.hoekts.nl
» lees meer...
Hoffmann Supply World | www.hoffmann.nl
» lees meer...
House of Performance | www.hofp.nl
» lees meer...
Hutspot | www.hutspot.nl
» lees meer...
IBBM | www.ibbm.nl
» lees meer...
Impromptu | www.impromptu.nu
» lees meer...
Imtrans | www.imtrans.nl
» lees meer...
IMW Tilburg | www.imwtilburg.org
» lees meer...
Indicium | www.indicium.nl
» lees meer...
Indofin Group | www.indofin.nl
» lees meer...
Ingenieursburo Linssen | www.ibl.nl
» lees meer...
Interieurbeplanting | www.interieurbeplanting.biz
» lees meer...
Interim Biznet | www.interim-biznet.nl
» lees meer...
InValue | www.invalue.nl
» lees meer...
Irado | www.irado.nl
» lees meer...
J. de Jonge | www.jdejonge.nl
» lees meer...
JC Advies | www.jcadvies.nl
» lees meer...
Jeugdbieb | www.weetikdat.nl
» lees meer...
Keyprocessor Services | www.keyprocessorservices.nl
» lees meer...
Kiveld | www.kiveld.nl
» lees meer...
Knape Financieel Advies | www.knapefinancieeladvies.nl
» lees meer...
Legalplus | www.legal-plus.com
» lees meer...
LMR Advocaten | www.lmradvocaten.nl
» lees meer...
Locatierunner | www.locatierunner.nl
» lees meer...
LogicData | www.logicdata.nl
» lees meer...
Mainnovation | www.mainnovation.com
» lees meer...
Majdal | www.majdal.co.uk
» lees meer...
Make&co | www.makeco.nl
» lees meer...
Manon Garritsen | www.manongarritsen.com
» lees meer...
MatchFlex | www.matchflex.nl
» lees meer...
Melles Consult | www.mellesconsult.nl
» lees meer...
Met Mes & Vork | www.metmesenvork.com
» lees meer...
Nawwara | www.nawwara.nl
» lees meer...
New Knowledge Club | www.newknowledgeclub.nl
» lees meer...
Nice Apartments | www.bellenice.com
» lees meer...
Nieuwe Maashof | www.nieuwemaashof.nl
» lees meer...
Nijgh | www.nijgh.com
» lees meer...
Notaris van Vlokhoven | www.notarisvanvlokhoven.nl
» lees meer...
NSD |
» lees meer...
OBS De Kubus | www.obsdekubus.nl
» lees meer...
Orange Orca | www.orangeorca.nl
» lees meer...
Parking & Protection | www.parking-protection.com
» lees meer...
Parkland Resources | www.parklandresources.com
» lees meer...
Parthen | www.parthen.nl
» lees meer...
Patientline | www.patientline.nl
» lees meer...
Pay for People | www.payforpeople.nl
» lees meer...
PinC Agro | www.pincagro.nl
» lees meer...
PlafondWeb | www.plafondweb.nl
» lees meer...
Podt Alplain | www.podtalplain.nl
» lees meer...
Port Brielle | www.portbrielle.nl
» lees meer...
Provast | www.winkelcentrumzwollezuid.nl
» lees meer...
Quadrat | www.quadrat.nl
» lees meer...
Quarto | www.quarto.nl
» lees meer...
Reddion | www.reddion.com
» lees meer...
RHO Consultancy | www.rhoconsultancy.nl
» lees meer...
Rhoon Golfcenter | www.rhoongolfcenter.nl
» lees meer...
Rioleringsbeheer | www.rioleringsbeheer.nl
» lees meer...
Rooftop Dakbedekking | www.rooftop.nl
» lees meer...
Samira Boon | www.samiraboon.com
» lees meer...
SB Kijkduin | www.sbkijkduin.nl
» lees meer...
SBCM | www.sbcm.nl
» lees meer...
Scarabee | www.scarabee.nl
» lees meer...
Scarabee | www.scarabee.nl
» lees meer...
Scheffer Drukkerij | www.schefferdrukkerij.nl
» lees meer...
Scott Bilsen Travel | www.scottbilsentravel.com
» lees meer...
Sentavi | www.sentavi.com
» lees meer...
Siltech Cables | www.siltechcables.com
» lees meer...
SKIDATA Benelux | www.skidata.nl
» lees meer...
Snow Business Holland | www.snowbusinessholland.nl
» lees meer...
SPARKZ | www.sparkz.eu
» lees meer...
Spikerhof | www.spikerhof.com
» lees meer...
Sponsorzone | www.sponsorzone.nl
» lees meer...
SPS | www.sps.nl
» lees meer...
Staaltech Aluminium | www.staaltech-alu.com
» lees meer...
Stadscafé Staps | www.stadscafestaps.nl
» lees meer...
Strijbos Herenmode | www.strijbos-herenmode.nl
» lees meer...
StuD | www.stud.nl
» lees meer...
Studfonds | www.studfonds.nl
» lees meer...
Studiostad | www.studiostad.nl
» lees meer...
Sunidee | www.sunidee.com
» lees meer...
Syntax Advies Rotterdam | www.syntaxadvies.nl
» lees meer...
Taalcentrum-VU | www.taalcentrumjubileum.nl
» lees meer...
Tandarts Landerijen | www.tandarts-landerijen.nl
» lees meer...
Tarco | www.tarco.nl
» lees meer...
Techniek Bedrijven | www.techniekbedrijven.nl
» lees meer...
TeleSpectrum | www.telespectrum.nl
» lees meer...
Tensor | www.tnsr.eu
» lees meer...
Tensor | www.tnsr.eu
» lees meer...
TMVS | www.tmvs.nl
» lees meer...
Top of Minds | www.topofminds.com
» lees meer...
Top of Minds | www.topofminds.com
» lees meer...
TWD | www.twd.nu
» lees meer...
Vadéla | www.vadela.nl
» lees meer...
Van Lent | www.vanlentgroep.nl
» lees meer...
VD Burg Infra BV | www.vdburginfra.eu
» lees meer...
VGSA | www.vgsa.nl
» lees meer...
Vialle | www.vialle.nl
» lees meer...
Virgiel | www.virgiel.nl
» lees meer...
Virgiel Reunist | www.virgielreunist.nl
» lees meer...
VNG International | www.millenniumgemeente.nl
» lees meer...
VNV Media Printing | www.vnvmediaprinting.com
» lees meer...
Voorwaarde | www.voorwaarde.nl
» lees meer...
Vugs, Rotterdam | www.vugswerving.nl
» lees meer...
Waardijk | www.waardijk.nl
» lees meer...
Waardijk | www.waardijk.nl
» lees meer...
Welkom in Holland | vlist.welkom-in-holland.nl
» lees meer...
Wijngo Holland | www.wijngo.nl
» lees meer...
Wijnkoperij van Bilsen | www.wijnkoperijvanbilsen.nl
» lees meer...
Winterswijk | www.winterswijkrtm.nl
» lees meer...
WOLF rijbewijsshop | www.wolfrijbewijsshop.nl
» lees meer...
Women-at-Work | www.women-at-work.nl
» lees meer...
WoonElement | www.woonelement.nl
» lees meer...
Young KLM | www.youngklm.nl
» lees meer...
YourMatch | www.yourmatch.nl
» lees meer...